מהו מנעולן?

מנעולנים הם אנשי מקצוע המתמחים בהתקנה, תיקון ותחזוקה של מנעולים, מפתחות וחומרי אבטחה.

מנעולן מורשה הוא מומחה המוסמך לעבוד על מנעולים ומפתחות הן למגורים והן למסחר. הם יכולים גם לספק שירותי שכפול מפתח, כמו גם לספק פתרונות בקרת גישה.

למנעולנים תפקידים רבים ושונים בתחום ביניהם: התקנת מנעולים, תיקון מנעולים, שכפול מפתחות, התקנת כספות, פתיחת רכבים או בתים עם מפתחות שבורים או אבדו.

מנעולן הוא אדם המתמחה בהתקנה ותיקון מנעולים. מנעולן יתקין לעיתים קרובות גם מצלמות אבטחה, כספות ומכשירי אבטחה נוספים. מנעולנים נדרשים ברישיון על מנת לספק את שירותיהם.

סעיף זה מספק סקירה של אילו עבודות מבצעים מנעולנים מורשים בתחום. הוא מספק מידע על מה זה מנעולן, עבודתו והדרישות להיות מנעולן מורשה.

מהו מנעולן מורשה?

מנעולן מורשה הוא איש מקצוע שיש לו את הכישורים והמומחיות לעבוד עם מנעולים, מפתחות ושאר אמצעי אבטחה. יש להם גם רישיון מהמדינה לספק את שירותיהם.

מנעולן מורשה יעזור לאנשים שננעלו מחוץ לבית או לרכב על ידי פתיחת המנעול עבורם. הם יכולים גם להתקין מנעולים חדשים או למפתח מחדש את הקיימים.

ניתן להזמין מנעולן מורשה גם כאשר פולש פורץ לבית או לעסק. הם יעריכו את הנזק ויוודאו שכל חפצי הערך שלך מאובטחים שוב.

מנעולן הוא איש מקצוע המתמחה בהתקנה, תיקון ופתיחה של מנעולים. תהליך הפיכתו למנעולן מורשה אינו קל. ישנן דרישות רבות לעמוד בהן לפני שניתן לשקול רישיון.

סוג רישיון המנעולן שתקבל יהיה תלוי במקצוע שלך ובמדינה בה אתה מתגורר. כאשר אנשים חושבים מה עושה מנעולן מורשה, הם בדרך כלל חושבים על פתיחת מנעולים, התקנת חדשים או תיקון של מנעולים שבורים. אבל זה לא כל מה שהם עושים. מנעולנים מתקינים גם מערכות אבטחה לבתים ועסקים, וכן מציעים שירותים נוספים כמו שכפול מפתחות ושירותי איסוף מנעולים.

5 הטעויות הגדולות ביותר בעת בחירת מנעול

כדי לבחור מנעול, תחילה עליך להבין מה הצרכים שלך. האם אתה צריך מנעול לדלת הכניסה, לדלת האחורית או לשניהם? האם אתה רוצה שהמנעול יהיה קל לפתיחה עם מפתח או שאתה רוצה שיהיה קשה יותר? איזו רמת אבטחה אתה צריך?

ישנם מנעולים רבים שיכולים להתאים לצרכים שלך. אם אתה מחפש משהו פשוט וקל לשימוש, אז מנעול בסגנון ידית עשוי לעבוד הכי טוב. למנעולים אלו ידיות עגולות שניתן לסובב אותן ביד. אם אתם מחפשים משהו בטוח יותר וקשה יותר לפתיחה עם מפתח בלבד, אז מנעול אלקטרוני או בסגנון קומבינציה עשוי להיות הטוב ביותר.

הטעות הגדולה ביותר בבחירת מנעול היא אי התחשבות ברמת האבטחה הדרושה ובסוג מנגנון הנעילה

למנעולן מורשה יש את הידע והמיומנויות להתקין ולתקן מנעולים בדלתות, חלונות, ארונות, כספות ועוד. הם יכולים גם למקש מחדש מנעולים כדי לשנות את המפתח או השילוב.

מנעולנים מציעים מגוון רחב של שירותים לרבות התקנת חומרה חדשה, תיקוני מנעולים, יצירת מפתחות והחלפת מפתחות, מפתחות ראשי למנהלי נכסים ומשכירים, שירותי איסוף מנעולים למצבי חירום כגון אובדן מפתחות או שילובים שנשכחו.

בבחירת מנעול לבית או לעסק חשוב לקחת בחשבון את הדברים הבאים:

מה עלי לצפות לשלם עבור מנעולים?

מנעולנים מורשים יכולים לבצע מגוון משימות הכוללות התקנה ותיקון מנעולים, התקנת חומרה לדלת ומתן ייעוץ אבטחה. עלות השירותים תשתנה בהתאם לסוג העבודה המתבצעת כמו גם למיקום.

מנעולנים אחראים על התקנה ותיקון של מנעולים, מפתחות ושאר התקני אבטחה. הם גם מתקינים ומתקנים כספות, מערכות בקרת כניסה, אזעקות ומצלמות אבטחה.

עלות המנעולים משתנה בהתאם לסוג המנעול שמותקן. העלות הממוצעת של התקנת מנעול היא 25-50$ תלוי בסוג המנעול שצריך להתקין.
למידע מורחב על אור מנעולן ואיזה עבודות מבצעה מנעולן מורשה בתחום? ניתן לבדוק ב- i-locksmith.co.il

העלות הממוצעת של התקנת מנעול לדלת היא 50-150$ תלוי בסוג המנעול לדלת שצריך להתקין.