צוות המקצוענים שלנו מביא רמה חסרת תקדים של אחריות, ידע ויעילות למקום שלכם. במאמר זה נתאר את הצעדים החשובים ביותר שיעזרו לכם לשכור את אוהל המסיבות המושלם במחיר המושלם. בין אם הכנס שלך ובין אם החברה שלך יוזמת אירוע, כל הדרישות לתכנון האירועים הארגוניים שלך מכוסות. הצוות שלנו, צוות מקצועי, מביא כמות חסרת תקדים של ניסיון, מומחיות ומומחיות בהשכרת שולחנות למקום עם רמת אחריות חסרת תקדים, ידע ויעילות.

בכל הנוגע להכנת האירוע שלך להצלחה

אנו מציעים לך את כל מה שאתה צריך, במקום אחד, במחיר. אתה יכול לבחור לאסוף או להשאיר את החפצים שלך ואנחנו יכולים לספק, להגדיר ולהשאיר את פריטי ההשכרה שלך בזמן שבחרת. אנו יכולים להקים אותם, לפרק אותם ולספק אותם בזמן להחלטותיך.

זו גם תמיד מחווה נחמדה לקפל את השולחן והכיסאות אחרי המסיבה

אנו ממליצים שיהיו לכם מוצרי ניקיון מוכנים כאשר אתם מציבים את הכיסאות לאירוע שלכם, למקרה שהם זקוקים לניקיון. בנוסף, אנו שוטפים את כיסויי המצעים לפני כל אירוע, במהלך ואחריו. השאר את המסירה, ההרכבה והפירוק אלינו ליום הגדול ביום הגדול ביותר שלך.

אם אתה זקוק רק לשולחן או לכיסא

שלח לנו דוא"ל עם מספר השולחנות או הכיסאות שאתה צריך ונוכל להציע לך הצעה. עיין בפריטי המסיבות שלנו וגלה אם יש לנו רשימות באתר שלנו, או צור איתנו קשר אם אתה זקוק להם. לאחר שתעריך את מספר אורחי המסיבות, תוכל להשתמש בסקירת האוהלים שלנו כדי לבחור את האוהל המתאים לך. לאחר שבחרת את גודל האוהל שלך, עליך לוודא שיש לנו מספיק מקום לכל גדלי האוהל.

במהלך הביקור שלך תוכל גם למדוד את מקומך ולזהות את הסכנות העלולות למנוע ממך להקים את האוהל שלך

לבסוף, כדאי לוודא כי לצוותכם יש גישה נוחה לאתר הקמפינג לפני הקמתכם. ביום שחברת הקמפינג שלנו תכניס אתכם לאוהל, עלינו לתת לכם גישה נוחה לאתר הקמפינג שלכם.

עם זאת, אנו דורשים מחברת ההשכרה שלנו לבצע סידורים לזיהוי שירותים תת קרקעיים. חשוב גם לקחת בחשבון את גודל האוהל שאתה שוכר, את מיקום הקמפינג שלך ושירותים אחרים.

אם יש לך שאלות בנוגע להליך זה או אם ברצונך לשוחח עם מומחה

אנא פנה אלינו ישירות בטלפון  בין אם אתה צריך לשכור כמה עשרות כסאות לפגישה או עשרות שולחנות או מאות כיסאות, באתר יש את כל המחירים כדי לאפשר זאת. יש לנו שולחנות וכיסאות ויש לנו סוגים רבים ושונים של כסאות שולחן להשכרה. יש גם חבילת השכרת מסיבות מלאה הכוללת שולחן, כיסא, מפת שולחן ומגוון פריטים אחרים למסיבה שלכם. בין אם אתה בעלים או שוכר, נשמח לעזור לך בין אם אנו זקוקים לתריסר שולחנות, מאה כסאות או סתם כמה כסאות.

אם אתה זקוק לאוהל למסיבה או לאירוע שלך, אתה יכול להזמין חבילה למסיבה ולהוסיף שולחן, כיסאות ופריטים אחרים למסיבה.

אם ברצונכם לשכור שולחנות וכסאות

זכרו כי מפות ומוצרים חד פעמיים מושכרים למסיבות ואירועים  אם האירוע שלכם כולל אוכל ושתייה, כדאי לכם לבחון חרסינה, סכו"ם וכוסות. מומלץ מאוד לבקש מהחברה המשכירה את האוהל לבקר בנכס שלך לפני ששוכרים את האוהל שלך.

תוך זמן קצר חדר האירועים שלכם יהיה ריק ומוכן לחלוטין לאורחים

אם אתה יכול לשמור על המסיבה שלך בשעות הערב המאוחרות, אתה יכול להאיר את כל חדר האירועים. כאשר המסיבה מסתיימת, חברת האוהלים חוזרת לאסוף את האוהל שלהם בזמן. וכשמתחיל לרדת גשם, הם אטומים למים וניתן לאחסן אותם ולשמור עליהם אטומים עד שבוע.

אם אתם חושבים על סוג כלשהו של חגיגה או כנס, וודאו כי ציוד ההשכרה שלכם יגיע בזמן ובסטייל, לא משנה מה תעשו.
למידע נוסף אודות השכרת ציוד לאירוע והשכרת שולחנות באפשרותך לבדוק ב- idans.co.il

אם אתם זקוקים לכיסא או לשולחן או רבים

דאגו להם לפני שאתם הולכים לאירוע ובדקו ונקו כל אחד מהם. אם לא תציב את הכיסאות שלך לפני האירועים, תגלה כי הדיירים הקודמים משאירים אבקה, אבק ומזון על הכיסאות. עשו הכל כדי לשמור על ניקיונם, ואם אתם הולכים לאירוע, נקו אותם במהירות האפשרית.