כל מי שסובל מציפורן חודרנית יודע עד כמה התחושה עשויה להיות לא נעימה. יש כאלה שמגדירים את הכאב כבלתי נסבל, כזה שלא באמת אפשר להתעלם ממנו. אך לשמחתכם קיימים כל מיני טיפולים שונים בהקשר של ציפורן חודרנית. לאורך השנים הטיפולים הללו הוכיחו את עצמם כיעילים במיוחד. אם יש לכם שאלות הקשורות לטיפול עצמו, החלטנו להרים את הכפפה ולספק מענה מקצועי. את התשובות קיבלנו בעזרתו של אנדי קרף – ד"ר לפודיאטריה שישמח לסייע לכם להתמודד עם המצב שאליו נקלעתם.  

כיצד כדאי לטפל בציפורן חודרנית?

יש כאלה שיספרו לכם כי תכשיר כזה או אחר עזר להם להתמודד עם הציפורן החודרנית. אך הדרך הכי יעילה לשים את המצב מאחוריכם היא על ידי ניתוח. אומנם מדובר על ניתוח לא קל, אך כזה שיאפשר לכם לפתוח דף חדש. לא תמצאו את עצמכם חוזרים אל אותה הסיטואציה שבה אתם נמצאים כרגע. הטיפול הזה הוא הטיפול שבזכותו תוכלו להיפרד לשלום מהציפורן החודרנית ולדאוג כי היא לא תחזור עוד.

מהם אחוזי ההצלחה של הניתוח?

קשה מאוד לתת תשובה חד משמעית לגבי אחוזי ההצלחה כך על פי אנדי קרף – ד"ר לפודיאטריה. אך אפשר להגיד כי לרוב אחוזי ההצלחה הם מאוד גבוהים, ורוב האנשים מגדירים את הטיפול ככזה שהציל אותם. כל מי שמגיע למצב שבו הוא מבצע ניתוח כבר ניסה לטפל בציפורן החודרנית בכל מיני שיטות שונות. כעת יש לכם שיטה מתקדמת שמאפשר לכם להעלים את הציפורן החודרנית באחוזי הצלחה גבוהים מאוד.

תוך כמה זמן רואים תוצאות?

אם תלכו על אפשרות של ניתוח אפשר להגיד כי התוצאות מגיעות במהירות שיא. כבר אחרי הניתוח תוכלו להרגיש את השינוי מהבחינה של הציפורן החודרנית. כמובן שיש עוד לא מעט ימי החלמה שאמורים להגיע לאחר הניתוח. אך זה עדיף מאשר כל שיטת טיפול אחרת שיכולה להתפרש על פני מספר חודשים. טיפול ציפורן חודרנית צריך להביא תוצאות במהירות על מנת שאיכות החיים שלכם תחזור להיות כפי שהייתה.