כאשר אנו מדברים על מחלות עור ומין, אי אפשר שלא לדבר על אלרגיות. לא מעט אנשים סובלים מאלרגיות חריפות, כאלה שלא ניתן להתעלם מהן. עבור לא מעט ילדים האלרגיה מונעת מהם לפתח את הילדות שלהם. הם צריכים להימנע מכל מיני דברים רק בגלל התגובה האלרגית של גופם. לא מעט הורים שואלים את עצמם, איך הם יכולים לסייע לילדיהם להתמודד עם אלרגיות. על מנת לענות על השאלה החשובה הזאת החלטנו להתייעץ עם ד"ר אוליבר קרייגר, מומחה עור ומין. כך תוכלו לקבל תשובות שלא משתמעות לשני פנים.

חובה לקבל הדרכה מתאימה

ההתמודדות עם מחלות עור ומין היא לא התמודדות קלה. בטח כאשר מדובר על אלרגיה שעלולה להופיע ללא כל הכנה מוקדמת. אצל ילדים התגובות האלרגיות הן תגובות מטרידות במיוחד, בטח עבור ההורים שלא מוכנים לזה. על מנת שיהיה אפשר להתמודד עם אלרגיה אצל ילדים ישנו צורך לקבל הדרכה מתאימה. הדרכה של מומחה עור ומין שיסביר בדיוק איך מתמודדים עם סוג האלרגיה הספציפית הזאת.

הבינו את הטריגר לאלרגיה

אלרגיה לא מופיעה סתם ככה. קיימים כל מיני טריגרים שעשויים לעורר אותה, ומוטב להכיר את הטריגרים הללו. הורה שלא יכיר את הטריגרים שמעוררים את האלרגיה של ילדם עלול להיות בבעיה. זוהי הסיבה שבגללה צריך לחשוף את הילדים למזונות ולמקומות שונים בצורה הדרגתית על מנת להבין מה בדיוק מעורר את האלרגיה. זה עשוי להיות פרמטר קריטי על מנת שתוכלו לשלוט במצב.

הפחיתו את החרדה והלחץ

ד"ר אוליבר קרייגר מספר כי לא מעט הורים מגיעים אליו לחוצים מאוד. הפחתת החרדה והלחץ היא חיונית כדי שתוכלו להתמודד עם המצב בצורה אפקטיבית. הורים לחוצים וחרדים יביאו לכך שגם הילד יפתח בדיוק את אותה התגובה. הכי חשוב במצבי אלרגיה זה להיות רגועים ולנסות לראות מה אפשר לעשות. קיימות כל מיני שיטות טיפול שאמורות לסייע להתמודד עם מצבים שונים של אלרגיה. לכן כל מה שצריך לעשות זה רק לבחור את שיטת הטיפול המתאימה.