אם יצא לכם לחפש לאחרונה אחר סטודיו פיאלטיס ביהוד, בוודאי ראיתם לא מעט אפשרויות. קיימות אפשרויות שונות כאשר כל אחת מן יכולה להיראות כאפשרות מעולה. מפה עולה השאלה, אך תדעו איזה סטודיו מתאים בול עבורכם? הרי השאיפה היא למצוא סטודיו ביהוד שתתחברו אליו, כזה שלא תפסיקו להתאמן בו. שאלנו את אלה וינגטרן, המנהלת של מכון MY MOVE, מה חשוב לבחון. כך תוכלו להגיע מוכנים לשלב שבו יהיה עליכם לבחור את הסטודיו שבו תבצעו אימוני פיאלטיס. שווה לכם לקרוא את כל המאמר על מנת שתוכלו להיות מוכנים.

המיומנות והמקצועיות של המדריכים

מי שאמור להעביר את החוגים עצמם הם המדריכים הנמצאים בסטודיו עצמו. על מנת שתוכלו לעשות בחירה שתהיו מרוצים ממנה יהיה עליכם לבחון מי המדריכים שנמצאים במקום. מדריך מקצועי ומיומן יהיה כזה שיעביר את החוגים בצורה הכי טובה שיש. מדריך לא מספיק טוב, עלול לגרום לכך שתפסיקו להתאמן ותמצאו את עצמכם במצב מעט שונה. אנו מציעים לכם לא לזלזל בנושא הזה, כי בסוף רק עם מדריך מנוסה תעבירו את השיעורים בכיף. 

שעות הפעילות של המכון

לכל סטודיו פיאלטיס ביהוד יש את שעות הפעילות שלו. אלה וינגטרן שבעצמה מנהלת את מכון MY MOVE יכולה לספר על שעות הפעילות של המכון שלה. אך לפני שאתם מתחייבים למכון כזה או אחר תוודאו כי שעות הפעילות מתאימות לכם. שעות הפעילות של המכון יאפשרו לכם להגיע לאימונים בשעות שמתאימות לכם. יש כאלה שמעדיפים להתאמן בסופי שבוע או בלילות, וחובה לבחון איזה מכון מציע את שעות הפעילות הרלוונטיות.

מה המכון מציע מלבד פיאלטיס

לכל מכון יש את הדברים השונים שאותם הוא מציע. אנו מציעים לכם לבחון מה המכון מציע מלבד אותם שיעורי פיאלטיס. יכול להיות כי תמצאו את עצמכם מרוויחים לא מעט מהמכון מלבד השיעורים עצמם. אומנם השיעורים הם גולת הכותרת שבגללה נרשמתם למכון, אך אל תהיו מקבועים רק עליהם. אנו מבטיחים לכם כי אם תחקרו מספיק טוב, תוכלו להיות מופתעים לטובה.