מצויד בקומקום נירוסטה גדול בגודל 25 גרם עם מערכת ערבוב מובנית שיכולה לשאוב עד 10 כוסות פופקורן לכל מנה. מכונת הפופקורן המסורתית בפרגון בעיצוב קלאסי יכולה להטיל תירס תוך חמש דקות עם זכוכית מחוסמת מ -130 ק"ג וקומקום אלומיניום מבוקר בגדלים 14 ו -20 גרם, ומאפשר לה לייצר עד 240 מנות לשעה. בגודל 16 גרם, למכונת הפופקורן הצפונית הגדולה הזו יש את הקדירות הגדולות ביותר מנירוסטה והיא מסוגלת להעלות שבעה ליטרים של פופקורן במנה אחת.

לעגלת הפופקורן יש מראה וינטאג ', מה שהופך אותה לאידיאלית למסיבות נושא. מכונת הפופקורן נראית מיושנת מאוד, כך שמדובר במסיבה מצוינת בנושא.

מטפחי אוויר הם מכשירי מטבח חשמליים קטנים המסתובבים ומכוונים אוויר חם לתוך גרגירי הפופקורן. בהרבה מכונות פופקורן חשמליות בבית יש פופר אוויר שמוציא פופקורן פתוח עם אוויר חם.
למידע נוסף אודות מכונת פופקורן להשכרה ניתן לבקר באתר idans.co.il

מכונות פופקורן הופכות ליבות קשות עם שמן ואוויר חם לפופקורן פריך ונפוח

יצרניות הפופקורן משתמשות בשיטות שונות לחימום הליבות במיקרוגל, ישירות על הכיריים או חשמלית כדי לנשוף אוויר חם לתוך הליבות. מכונות פופקורן מודרניות רבות הן גרעיני אוויר-פופ שמשתמשים בשמן לחטיף דל קלוריות.

אתה יכול להכין מנה אחת של פופקורן עם פפריקה מפלסטיק שניתן לעלות במיקרוגל ולעלות פחות מ -10 דולר למכונה סטנדרטית לאסיפות גדולות בבית

אנו נושאים קופצני פופקורן בגדלים ובעוצמות שונות, כך שתוכל למצוא אפשרויות שיענו על דרישות הייצור שלך. עיין במבחר מכונות הפופקורן של הקולנוע הביתי ותמצא בו דוכנים נייחים, עגלות ופופרים.

אם אתה מכין פופקורן לכל המשפחה

אנו ממליצים על מכונה בעלת כושר ייצור של לפחות 12 כוסות. יצרני פופקורן עם נפח של 8 אונקיות נהדרים למשרדים, לימי הולדת לילדים ולאירועים קטנים ומגוונים. מכונות אלו יכולות להכין הרבה פופקורן ולשמור אותו חם עד שמוכנים להגיש אותו.

מכונת פופקורן קומפקטית פשוטה יכולה לייצר ארבע עד חמש כוסות פופקורן לכל מנה, בעוד שדגמים מסחריים גדולים יותר יכולים לייצר במנה אחת עד שלושה ליטרים של פופקורן או יותר. אתה צריך בערך 2 כפות זרעים לאדם.

בכמה מכונות פופקורן חשמליות לבית יש ערבוב אוטומטי לקפוץ כדי למנוע מהליבות להיתקע בתחתית המכונה ולשרוף.

יצרנית פופקורן (נקראת גם פופקורן פופר)

היא מכונה שסדקת פופקורן. כולם אוהבים פופקורן, וזו סיבה אדירה להשקיע במכונת פופ איכותית. אם אתם מחפשים את יצרנית הפופקורן הטובה ביותר, סקרנו את השוק אחר מכונות מובילות הכוללות עגלות מסורתיות ויצרניות פופקורן קלאסיות מעיצוב תיאטרון ועד מכונות נירוסטה בנפח גדול העונות על דרישות בתי הקולנוע.

דגם מיוחד זה מיועד במיוחד לחובבי קולנוע ביתי מכיוון שיש לו את היכולת והיכולת לייצר מספיק פופקורן לקולנוע שלך

לובי תחנת הדלק או דוכן זיכיונות בבית הספר. כאשר אתה קונה מכונת פופקורן לסרט הביתי, תוכל לפנק את חבריך ובני משפחתך בטעימה של פינוק הפופ תוך מנוחה ללילה בסגנון הקולנוע הביתי על ספת הקולנוע הביתית הנוחה שלך.

מכונת הפופקורן של Funtime Palace עשויה נירוסטה עם חלונות זכוכית מחוסמים המעניקים לה גמישות ורהיטות

ומנוע מתכת המבטיח כי גרגירי הפופקורן שלך נערבבים במהלך החימום ומופצים באופן שווה בקומקום לקבלת מקסימום פופ . עם שלוש פקדים סטנדרטיים לחימום, חימום, ערבוב וחימום, וחפיסת מגירות ישנות לליבות המעצבנות הלא קפוצות, זו המכונה הכבדה שאתם רוצים במכונת פופקורן מסחרית.

יצרניות הפופקורן ידועות בהכנת הפופקורן הטעים ביותר והחימום המהיר ביותר עם מעט שמן

אתה לא צריך להימנע משמן מסיבה מסוימת, אבל אתה יכול להוסיף קצת שמן או חמאה לפופקורן שלך לפני שהוא קופץ. ניתן להניח את זרעי הפופקורן בשמן במיקרוגל ויצרנית הפופקורן תערוך מיקרוגל מייד.

אם אתה רוצה לשנות משהו

בדוק את המתכון הזה לתיבול פופקורן מלוח. מכונת הפופקורן כוללת סיפון חום של 50 וואט לשמירה על הפופקורן חם וטרי, כמו גם מגירת משרתת ישנה שתתפוס את הליבות המטרידות שלא יגיעו לגמר. במכונה עצמה יש גם עגלת קניות, שהיא אידיאלית לאחסון שקיות ושימוש בדגני פופקורן נוספים.

מהדורה זו הפחיתה את הצורך במכשיר מטבח נפרד

שכן יותר צרכנים קנו שקיות פופקורן במיקרוגל במקום להשתמש במכונה ביתית. כרטור עיצבה מכונה המופעלת על ידי קיטור, שיכולה לצלות 12 ק"ג בוטנים, 20 ק"ג קפה, פופקורן וערמונים-כולם בו זמנית צליית בוטנים ופופקורן-מכיוון שהפופקורן הפך לבחירת חטיפים פופולרית יותר ויותר. מכונת הפופקורן הייתה המכונה האוטומטית הראשונה שהקציפה פופקורן עם תיבול משלה להבטחת מוצר צפוי.

בשנת 1978 הציגה פרסטו את פופקורן פופר, פופר ביתי המפוצץ את הליבות באוויר חם. מבושל בשמן, הוא מפחית את הקלוריות והשומן במוצר המוגמר.

בשנת 1885 עבר עם משפחתו לשיקגו והתרכז שם במכירת המכונות שלו. משאבת הפופקורן הראשונה שהצליחה מסחרית נבנתה בשנת 1885.

חברות הפופקורן הצפוניות הגדולות שומרות לעצמן את הזכות הבלעדית לתקן

להחליף, לבנות מחדש, לשפץ או להחליף מכונות או חלקי מוצר ולהציע החזר מלא על הרכש המחיר לפי שיקול דעתה הבלעדי. בתוך חמש שנים ממועד הרכישה, החברה רשאית לתקן או להחליף כל רכיב שנכשל בשימוש רגיל, על פי שיקול דעתה הבלעדי. השימוש במוצר, למעט מטרתו המקורית או שינוי המוצר בכל דרך שהיא, מבטל את האחריות.