ספא פלמנגו הספא הכי מומלץ בחיפה 

אלו שלא חשבו לקנות עיסוי ברגליים זמן רב יודעים שעשו דרך ארוכה מאז שכף הרגל הפלסטית הרוטטת המקורית מונחת. היום יש לנו דרך חדשה לעסות את כפות הרגליים ולהעמיד אותך על הרגליים. ישנן 4 אפשרויות, כולל ראש רגיל לעיסוי כף רגל, שני סוגי ראש שונים ושלושה ראשי עיסוי שונים לסוגי כף הרגל השונים. זוהי אפשרות נהדרת הכוללת 3 ראשי עיסוי שונים בהם תוכלו להשתמש, כמו גם מגוון מצבי כף רגל שונים.

אתה פשוט שם יד אחת על המעסה ומניח אותה על היד כדי להירגע, או שאתה מעסה חלקי גוף אחרים עם המעסה תוך כדי אחיזה ביד אחת.

לעיסוי כף הרגל של מרנור שיאצו יש גם הגדרת חום שמנחמת אותך במהלך הטיפול ומהווה כלי נשק נהדר נגד נוירופתיה

גירוי עיסוי כפול ותפקוד חימום מקדם זרימת דם ומחזור בריא, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור אנשים עם מחזור משופר, כגון אנשים עם פגיעות בחוט השדרה. מקסימום זרימת הדם – זרימת הדם מבטיחה גם שחרור אנדורפינים לחולי כאב והופכת את עיסוי כף הרגל לכלי נשק גדול יותר נגד כאב נוירופתי. זה יכול גם לעזור להקל על לחץ ומתח בידיים, ברגליים ובחלקים אחרים של הגוף, במיוחד בצוואר, בגב, בידיים וברגליים.

עיסוי כף הרגל של מרנור שיאצו ותפקוד העיסוי המתגלגל מצעירים את חווית העיסוי מהבית

עיסוי כף הרגל Marsur Shouji והעיסוי הכפול עם חימום ותפקוד חימום משולבים כדי להפוך אותו לאידיאלי עבור אנשים עם פגיעות בעמוד השדרה, כמו כאב נוירופתי.

אם אתה יכול להרגיע כאבים ומחזור לאחר האימון במהלך שהות בספא

כמו עיסוי מהבית – נשבר את הספסל לפגישות פיזיותרפיה. בנוסף ליתרונות הנעימים של עיסוי כף הרגל, ישנם גם יתרונות רפואיים שהופכים את קניית עיסוי כף הרגל בבית לאופציה נהדרת עבור אנשים הסובלים מפגיעות בעמוד השדרה כמו כאב נוירופתי.

הדבר הטוב ביותר בעיסוי זה

הוא שהוא יושב בבטחה על כסא הרכב או הכיסא המשרדי, מה שאומר שאתה לא צריך להיות בבית כדי להשתמש בו, אלא יכול להיפטר מהשרירים הכואבים שלך כל היום ארוך. השתמש בעיסוי כף הרגל של Emer כדי ליהנות מעיסוי מרגיע עמוק בכל עת שתזדקק לו מבלי להזמין פגישה מקצועית.

אם אתם סובלים מדלקת פרקים ואינכם יכולים לעטוף את כתפכם, עטיפה סביב מעסה השיאצו היא הכלי המתאים עבורכם. כדאי לתקן את זה באזור הצוואר ולא להשתמש בו בשום מקום אחר בגופך.

אם אתם מחפשים אפשרות לעיסוי משתלמת ואינכם צריכים להתאמץ יותר מדי

אינכם יכולים לעשות שום דבר רע עם עיסוי הידיים של HoMedics. אם יש לך אזור מעצבן במיוחד בידיים או באצבעות, כדאי לנסות את עיסוי האצבעות Gaiam לפני הקנייה. אתה רוצה למרוח שמן עיסוי או קרם על העור שלך ומד מסאז'ר הוא אחד ממעסני הרגליים העמידים הטובים בעולם, למרות המחיר הגבוה במקצת מדגמים דומים.

פונקציית הרטט של עיסוי הידיים נותנת לך דחיפה מיידית ואין צורך לחכות עד שהמעסים יתחממו

מכשיר נייד ונוח לשימוש זה מציע חווית עיסוי נהדרת בכל מקום בו אתה מציב את עיסוי השיאצו שלך, ומאפשר לך אפילו לשלוט על סוג העיסוי שאתה מקבל ממנו. הוא מצויד בעיסוי גב מתחדש וזמין במגוון שמני עיסוי ותחליבים שונים כמו גם סוגים שונים של עיסויים לחלקי גוף שונים.
בכדי לבדוק מידע אודות מסאז רפואי מומלץ לגלוש לאתר flamingospa.co.il

אם שמעת אי פעם על עיסוי רגליים עם דחיסת אוויר

עיסוי היד פועל בלחיצת ידך. התנודות יכולות להקל על כאבי שרירים וכאבים על ידי מה שעושה מטפל בעיסוי ידיים. לעסות את הידיים בעזרת עיסוי ידיים חשמלי יכול להקל על המתח ולהחזיר איזון ללא צורך בעבודה ידנית.

שליטה על העיסוי ביד אחת היא מכריעה מכיוון שאתה צריך להחזיק אותה בזמן שאתה עובד על השרירים וקבוצות השרירים.

בסרטון למטה מסביר המטפל והמעסה הבוגר ד"ר ג'ון ד. דולן כיצד ליישם עיסוי בצוואר ולהעביר אותו ממקום למקום. שליטה על העיסויים ביד אחת היא מכריעה מכיוון שאתה צריך להחזיק אותם בזמן שאתה עובד על השרירים וקבוצות השרירים.

אם אתה רוצה מכשיר עיסוי המסייע לכאבי צוואר – כאבי ראש קשורים או כאבי ראש אחרים – אתה יכול לעזור לעצמך. קבלת עיסוי לעיתים קרובות מספקת הקלה ומונעת או מונעת אותו בעתיד.

עם זאת

אנשים עם ידיים מותשות, מתוחות או מנוצלות יתר על המידה שרוצים פשוט להירגע ולחוות את היתרונות של עיסוי כף הרגל ברפלקסולוגיה נוטים יותר להתאכזב מציוד העיסוי. העיסוי האלחוטי רנפו הוא ערך רב ומציע אפשרות לתת עיסוי רקמות עמוק וממריץ. אלו הסובלים מכאבי גב עזים חייבים למצוא מכשיר עיסוי שנועד להפעיל לחץ חזק על כל הגב. אחד HoMedics הוא אחד הטובים ביותר שאתה יכול לקנות והוא זמין במגוון גדלים וצורות שונות.