נוודת דיגיטלית

אנשים הופכים לנוודים דיגיטליים מסיבות רבות, כולל החתירה לעצמאות כלכלית או קריירה המאפשרת להם להיות בלתי תלויים במיקום. גורמים שליליים שיכולים להפוך אנשים לנוודים דיגיטליים כוללים סערה פוליטית במולדתם, יוקר המחיה במקום מגוריו ועוד. יתר על כן, נוודים דיגיטליים יכולים להשתמש במעמדם כמטיילים קבועים כדי להימנע ממס במולדתם על ידי היגרות מחוץ למערכת המס של מדינה אחרת.

בעוד שעובדים מרוחקים רגילים נוטים להישאר במקום אחד ולנווט בין בתיהם

בתי הנופש או בתיהם של קרובי משפחה, נוודים דיגיטליים נוסעים רחוק כדי לחקור ולעבוד מכל מקום. העניין בנוודות דיגיטלית מעולם לא היה גדול יותר כאנשים בחר אורח חיים תלוי טכנולוגיה המאפשר להם לטייל ולעבוד מכל מקום בעולם המחובר לאינטרנט. אורח החיים בר-קיימא של נוודים דיגיטליים סייע להגדיל את הפופולריות שלהם כפי שמראה הגידול של 140% במספר האנשים שלוקחים. חלק בעבודה מרחוק מאז 2005.

נוודים דיגיטליים הם אנשים שמשתמשים בטכנולוגיית תקשורת

כדי להתפרנס ולנהל חיים נוודים.בסיס התנועה לנוודים הדיגיטליים הוא עבודה מרחוק, המאפשרת לאנשים לבצע את עבודתם מהבית באמצעות האינטרנט. נוודים דיגיטליים משתמשים באינטרנט, בסמארטפונים, בקול, ב- IP וביישומים מבוססי ענן כדי לעבוד בכל מקום שהם חיים ונוסעים.

טכנולוגיה מודרנית זמינה לעבודה מכל מקום בעולם ב- c חנויות

בתי מלון, חללי עבודה משותפים, ספריות, מחשבים ניידים וסמארטפונים המחוברים ל- WiFi. מחקר שנערך לאחרונה בניו יורק טיימס מצא שרוב התעשיות מעדיפות עבודה מרחוק. מאחר ונוודים דיגיטליים מסתמכים על כלים דיגיטליים ועל האינטרנט לצורך עבודתם, אין זה מפתיע שרובם עובדים במקצועות מוכווני טכנולוגיה בעלי ביקוש רב עם עבודות מובילות כגון תכנות מחשבים, IT, עיצוב אתרים, תחומי יצירה, הנדסה, דיגיטל ושיווק מסורתי.

עבודה מרחוק רק תיהיה קלה יותר בעתיד ככל שיותר חברות מבינות שכבר אינן צריכות שטח משרדי פיזי וטכנולוגיות חדשות כגון שירות האינטרנט הלוויין המהיר של אלון מאסק

Starlink, יעלו לאוויר. מדינות מסוימות מתחילות להפוך את העבודה מרחוק לחוקית עם אשרות מיוחדות לעבודה מרחוק שתוכל להגיש בקשה להן. בחר טיול לדרום מזרח אסיה כמו וייטנאם, אינדונזיה או תאילנד, שם יוקר המחיה נמוך יותר ותוכל להמשיך לשלם בדולר ארה"ב או אירו, תלוי היכן אתה מרוויח יותר כסף שכן שער החליפין פועל לטובתך.

הייתי ממליץ לאנשים שרק מתחילים בחייהם של נוודים דיגיטליים לעשות כמה טיולים קצרים כדי לראות איך הם אוהבים את זה ולהתרגל ללהטט בין עבודות ודרישות נסיעות.

קהילות בינלאומיות ספונטניות הופכות לנורמה כאשר יותר ויותר יזמים נסוגים מהאינטרנט ובוחרים לחיות באופן עצמאי

עבודה בבתי קפה ובחללי עבודה משותפים היא דרך לאפשר לעצמך להכיר אנשים דומים, לא משנה מאיפה אתה בא. עבודה משותפת במשרדים ברחבי העולם היא דרך נוספת להכיר אנשים חדשים וליצור שגרה בין איזון לעבודה.

זו החלטה מלהיבה להתרחק מנוחות הבית ולבחור אורח חיים נוודי

עם מיתון עולמי המתקרב, עצמאות המיקום והזדמנויות עבודה מרוחקות מבוקשות יותר ויותר. הרעיון הוא שאם נשתמש באינטרנט לצורך קנה מידה ואוטומציה של עסקים, נוכל להשתמש בעצמאות המיקום שלנו כדי ליצור עושר גדול יותר של ניסיון, טיולים והרפתקאות מבלי לצבור רכוש חומרי.

עלייתה של קבוצה גדולה חדשה של עובדים נוסעים למרחקים ארוכים

היא אחד הנרטיבים הדומיננטיים של COVID-19 ועולם העבודה המתוקן. אחרי 10 שנים של עבודה כנוודים דיגיטליים, חי בחו"ל, טיילתי בעולם כדי להרוויח הכנסה, למדתי הרבה על חיי נוודים. כל העבודה של לטייל בעולם, לחיות את החלום, למות במיליוני מקומות, ולבחור ללכת לכיוון השני מציגה את הצד האפל של האתגרים הניצבים בפני נוודים דיגיטליים, המתמודדים עם מלכודות רגשיות והקרבות חברתיות.

צעד זה יהפוך למגמה פופולרית בחודשים ובשנים הקרובות ככל שיותר ויותר עובדים יגלו את חופש העבודה מרחוק ואורח חיים נוודי

חלק מהאנשים נשארים להפסקות קצרות, מה שהופך את 30 העיירות והכפרים של ספרד לביתם הזמני – ויש לקוות כי זרם האנשים העובדים מהבית יחייה את הקהילות. עם זאת, תוכניות נוודים דיגיטליות קוהרנטיות ומפורשות חייבות לכלול מדיניות של העסקת נוודים עצמאיים, שעלולים לגרום לבעיות משפטיות ורגולטוריות מכיוון שהם אינם עובדים מסורתיים.

חברת BlueGround

חברת proptech, מנצלת את הטרנד החדש והמרגש הזה וממציאה מחדש את הדרך בה אנשים חיים ועובדים עם תוכנית הנוודים החדשה של Blueground. BlueGround עובדת עם בעלי נכסים כדי לסיים חוזי שכירות ארוכי טווח, אשר בתורם מוכרים בגמישות לעובדים נוודים. כתוצאה מכך, נוודים דיגיטליים יכולים ליצור משרדי קבע חדשים למעסיקיהם במדינות ובמדינות בהן הם עובדים.

אין צורך קיצוני לבצע שינויים דרסטיים בחייהם על מנת לחיות את אורח חייהם הנוודים

קישוריות האינטרנט נפוצה באזורים הכפריים, ועוזרת לאנשים לנסוע לאזורים נוספים כנוודים דיגיטליים. נוודים מתרגלים צורה של גיאוגרביטראז ', שבה הם נוסעים לאזורים עם שכר נמוך כדי להרוויח שכר ששרר בטווחי העלויות הגבוהים יותר שבהם החברה שלהם מבוססת.
למידע נוסף על נוודת דיגיטלית יש לגשת לאתר money-time.co.il

מצד אחד

גאר נהנה מהחופש להמשיך את התשוקה שלו לנסיעות, לעשות חוויות חדשות, להכיר אנשים מכל תחומי החיים ולעזור ללקוחות שלו. עבודה מהבית מפיחה חיים חדשים בעובדים הבוערים ומבעירה את להבות היצירתיות כאשר אנשים מגלים דרכי עבודה ופריון חדשים בסביבת הקמעונאות האמריקאית של היום. הם יכולים לחיות את חייהם הטובים ביותר ולעבוד כפי שהם רוצים ולעשות מה שהם רוצים.

תוכן עניינים

פוסטים קשורים

העתיד של תרגום מסמכים נוטריוניים

מדריך זה מספק השקפה מקיפה על הנוף המתפתח של תרגום מסמכים נוטריוניים. הוא מתמקד בהתקדמות ובאסטרטגיות הטכנולוגיות שמעצבות את עתיד התעשייה, ובהזדמנויות והאתגרים שהן מציגות.

קרא עוד »
דילוג לתוכן