אנו מגנים על הפרות תעבורה בבתי המשפט במחוז מוהבה בצפון אריזונה. אנו עוזרים ללקוחותינו אם הם יכולים לוותר על הופעה בבית המשפט כדי למנוע אי נוחות.

אם נהג באריזונה מבצע עבירת תנועה

הוא יקבל כרטיס, קנס או עונש מאסר, תלוי בחומרת העבירה. עונשים לנהגי אריזונה מוערכים בגבול העוון. עבירת ה- DUI הראשונה יכולה להיענש עד 18 חודשי מאסר וקנס של עד 3,300 דולר, ואילו העבירה השנייה כזו יכולה להעמיד את הנהג מאחורי סורג ובריח עד שנתיים ולהביא לקנס של 5,500 דולר.

אם לאדם מורשע יש בעיה בסמים

בית המשפט נדרש להוציא את האדם מלהחזיק או לרכוש רישיון נהיגה בקווינסלנד למשך 6 חודשים לפחות בגין העבירה הראשונה, לפחות שנה אחת בעבירה השנייה וב- לפחות שנתיים בגין כל עבירה נוספת. לבית המשפט יש את הכוח לפסול אדם, כלומר אדם לעולם לא יכול להחזיק או להגיש בקשה לרישיון נהיגה בקווינסלנד לאחר עבירה ראשונה, אך בפועל הדבר נדיר. עם זאת, בית המשפט יכול להפחית את התקופה ל -12 חודשים או להגדיל אותה למגבלת שלוש השנים בפעם הראשונה ש- DUI נושא השעיה אוטומטית לשלוש שנים.

הפרות של כללי השירות יכולות להיענש בקיפוח של 180 יום עד שלוש שנים

סירוב למלא אחר צו חסימה חובה עלול לגרום לפסילת נהיגה לחמש שנים. אם מוטלת יותר מתקופת פסילה אחת, למשל בעבירות חוזרות, יש להגיש אותה במקביל ותקופת הפסילה לא יכולה להתחיל לפני תום תקופת הקודמת.

הרשעות בגין הפרות תעבורה אחרות עלולות לגרום להשעיית ה- CDL אם יש הרשעות מספיק בתוך פרק זמן מסוים

מחזיק CDL שהורשע פעמיים בשלוש שנים בהפרות תעבורה חמורות יכול לקבל איסור CDL של עד 60 יום. נהגים המקבלים הודעת פסילה אינם יכולים להפעיל רכב מסחרי עד להחזרת זכויות ה- CDL.

למשיכה או להשעיית רישיון נהיגה מסחרי (CDL) עלולות להיות השלכות הרסניות

כאמור בגרף לעיל, הפרות תעבורה חמורות עלולות לגרום לפסילת ה- CDL. הפרת פסילה חמורה היא הפרה חמורה המתרחשת בזמן שאדם מפעיל רכב מסחרי ונחשבת להשעיית CDL. – מחזיקי CDL חייבים להבין מה מוביל להשעיה או לפסילה, ללמוד כיצד להימנע מכך ולדעת כיצד להחזיר CDL מושעה. מניעת השעיה ופסילה והכנסת רישיון נהיגה מקצועי (CDL) נחוצים לכל הנהגים המקצועיים וצריכים להיות בראש סדר העדיפויות.

בקר באתר משרד החינוך באוהיו

כדי למצוא תרשים המכיל מידע אודות נהג A המחזיק ברישיון נהיגה מסחרי (CDL) שהונפק על ידי הלשכה לכלי רכב במדינת אוהיו (BMV) ומשרד הסיור המהיר של אוהיו. רישוי ותקנים מסחריים. חלק מעבירות התעבורה ועבירות אחרות גורמות לפסילת נהיגה, ואילו אחרות מובילות להשעיה. למידע נוסף אודות הפסילה באוהיו, אנא בקרו באתר האינטרנט של BMV אוהיו למידע נוסף על השעיית פסילת CDL.

נהגים בעלי רישיון מסחרי מסוג A או B (CDL) רשאים להפעיל כלי רכב מסחריים

פרטיים או לא מסחריים עם רישיון אחד בלבד. נהגים עם CDL תקף במדינה המעוניינים להפעיל אוטובוס בית ספר בבעלות בית ספר ציבורי או פרטי או שעליו חוזה אחד חייב לקבל אישור P 'S על פי התקנות הפדרליות.

אם נהג בעל רישיון מקצועי בקטגוריה A

B או C מבצע עבירה המחייבת השעיה או משיכת רישיונו, הנהג מאבד את כל זכויות הנהיגה, לרבות רישיון המקצוע. מחזיק CDL שבוטל או נשלל רישיונו אינו רשאי לנהוג ב- CMV במהלך תקופת ההשעיה או הביטול. עם זאת, הוא או היא עשויים לבקש הרשאות נהיגה מוגבלות להפעלת כלי רכב פרטיים ולא מסחריים.

אם אתה מבצע שתי הפרות תנועה חמורות או יותר במהלך שלוש שנים בזמן שאתה מפעיל CMV, תאבד את ה- CDL שלך למשך 60 יום. אתה יכול גם לאבד את זה לכל החיים אם אתה משתמש ב- CMV לביצוע פשע הכרוך בחומר נשלט.
בכדי לשמוע מידע בתחום של עורך דין תעבורה להתמודדות עם פסילת רישיון עקב סמים ועורך דין מכון רפואי לבטיחות בדרכים ניתן לגשת לאתר tabura.co.il

הודעה על הפרות לנהגים מקצועיים בצורה של הודעה למחלקת שירותי נהג ורכב. אם הרישיון נפסל, על הנהג להגיש בקשה לרישיון חדש.

הסוכנות עשויה להפנות אותך לשירותים אחרים כגון ייעוץ לסמים ואלכוהול או לרופא שלך אם הם מאמינים שיש לך בעיה בסמים

תזדקק גם לאישור שהרישיון נמסר במהלך פסילתך או השעייתך. תוכניות אינטנסיביות לשינוי התנהגות לנהגים שנתפסו נוהגים בהשפעת אלכוהול וסמים או שנמצאו אשמות בעבירות סמים חמורות כמו נהיגה ללא רישיון.

השינוי בחוק המאפשר לעורכי הדין הפליליים שלנו להגיש בקשה לפסילת נהיגה

כדי שיוכלו להחזיר את רישיונם לדרך. כעת ניתן להגיש בקשה לשלילת רישיון לאחר שנתיים עד ארבע שנים בגין עבירת תעבורה. אנו נמצאים בחזית עורכי הדין הפליליים בבקשות אלה ויש לנו אחוזי הצלחה ללא דופי בהשבת רישיונות הנהיגה שלהם.

לבעלי CDL מומלץ להתייעץ עם עורך דין תעבורה בעל ניסיון בסיוע לנהגים מסחריים. עורך דין מנוסה יעריך את הראיות בתיק ויפתח אסטרטגיה שתסייע בפתרון אחת הבעיות בהן מוחזרים CDLs.

אם אתה או מישהו שאתה אוהב הושעתו או נפסלו מ- CDL עקב חשש להפרות הנובעות מפעולות מסוג זה

חובה שתפנו לייעוץ משפטי. להלן סיכום של כמה מהבעיות העומדות בפני אנשים עם CDL שקיבלו כרטיסים לעבירות תנועה. עבירות תעבורה פליליות בהן מעורבים בעלי CDL ברכבים מסחריים (CMV) נפוצות.

הכללים מסובכים כשמדובר בדרישות המוטלות על ידי פקיד בית המשפט ומחלקת הבטיחות בדרכים ורכב מנועי בפלורידה לדווח על הרשעות רישיון נהיגה לרשות רישיון המדינה, ה- SDLA.