שירותי ביובית כוללים מגוון פתרונות מקצועיים לכל צורך ובעיה בתחום הביוב. אחד משירותי הביובית החיוניים והנדרשים הינו שירותי ביובית בקרית אונו.

ביובית בקרית אונו

סתימות ביוב עלולות להוות מפגע קשה וחמור מבחינה אסתטית, סביבתית ובריאותית ולכן חשוב לקבל מענה מהיר בכל מקרה של סתימה.

סתימות ביוב שאינן מטופלות כראוי, עלולות להביא להצפות בשל עליית מפלס מי השופכין וליצירת סיכון לחשיפה לזיהומים מסוכנים. פתיחת סתימות בקרית אונו מהווה שירות חשוב הן ללקוחות פרטיים והן למגזר העסקי, העירוני והציבורי.

פתיחת סתימות בלחץ מים

שירותי ביובית כוללים שימוש במשאית ייעודית ומתקדמת ובכלים וציוד מכניים משוכללים המספקים תוצאות איכותיות הנשמרות לאורך זמן. השירות מיועד גם למצבים מורכבים של סתימות קשות ומספק מענה בעזרת שימוש בלחץ מים גבוה. פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה הינה יעילה במיוחד ומאפשרת סילוק של כל החסמים והמפגעים המונעים ניקוז וזרימת מים תקינים בצנרת הביוב.

פתיחת סתימות קשות

שירותי פתיחת סתימות בקרית אונו כוללים פתיחת סתימות קשות במיוחד וזאת בזכות השילוב בין כלים ומכשור יעילים וייעודיים ובין כוח אדם מנוסה ומיומן. פתיחת סתימות מתחילה באבחון מדויק בעזרת שימוש במצלמה מיוחדת בעלת סיב אופטי המאתרת את מקור הסתימה.

בהתאם לאבחון, נקבעת שיטת העבודה המתאימה ביותר לקבלת התוצאות המיטביות והיעילות ביותר. פתיחת סתימות קשות הינה מלאכה לאנשי מקצוע המסוגלים לתת מענה למגוון מצבים מורכבים ולהשיב את מערכת הביוב והניקוז לתפקוד תקין.

שירותי ביובית בקרית אונו

חברת רז ביובית ואינסטלציה מספקת שירותי ביובית הכוללים פתיחת סתימות ביוב בקרית אונו והסביבה. החברה ממוקמת בעיר קרית אונו ומספקת מענה מיידי לכל קריאה ופנייה, כאשר בתוך 20 דקות בלבד אנו מגיעים אליכם. צוות החברה שם דגש רב על עבודה מקצועית ואיכותית ועל שירות ויחס אישיים ומצוינים.

שטיפת מרזבים בקרית אונו

לא משנה אם אתם מתגוררים בבית פרטי, או בבית מגורים משותף, כל מבנה חייב לעבור שורה ארוכה של טיפולים ותיקונים לקראת החורף על מנת לשמור על רמת תחזוקה גבוהה. אחד מהטיפולים החשובים ביותר, אשר יכול לשפר צבורה משמעותית פעולות מערכות הניקוז הוא ניקוי מרזבים בקרית אונו.

פינוי הפסולת מהמרזבים היא פעולה אשר ניתן לבצע בקלות, כל עוד יש לכם את הידע והניסיון הנדרשים. על כך, מומלץ לפנות לעזרתם של אנשי המקצוע בחברת רז ביובית ואינסטלציה, כבר בתחילתו של החורף ולבצע את הניקוי על הצד הטוב ביותר.

מדוע חשוב לבצע פעולות ניקוי מרזבים בקרית אונו?

מבין כל פעולת ההכנה אותן מומלץ לבצע לקראת החורף, ניקוי ושטיפת מרזבים היא הפעולה בעלת המשמעות הגדולה ביותר לאיכות הנצרת במקום המגורים שלכם. לאורך חודשי הקיץ היבשים, מערכת הצנרת בבניין התמלאה בלכלוך, שאריות עצים, ענפים ואפילו פסולת. כל עוד לא זרמו מים במרזבים, לאורך תקופה ארוכה, לא פונו כל שאריות הפסולת.

עם בואו של החורף, חשוב להבטיח את יכולת זרימת המים במערכות. בדיוק מסיבה זו, יש צורך לפנות את כל שאריות הפסולת מן המרזבים ולאפשר זרימת מים חלקה. אם לא תבצעו ניקוי מרזבים בקרית אונו, המים עלולים להציף את הבניין ולפגוע בתשתיות אחרות. זהו מקור לנזקים בעלויות כספיות גדולות ומשמעותיות הרבה יותר.

ניקוי מרזבים בקרית אונו – עבודה של אינסטלטור מקצועי

בשל העובדה כי מרזבי הבניין ממוקמים באזורים גבוהים ולאו דווקא נגישים, כל עבודה לניקוי מרזבים בקרית אונו דורשת סיוע של אנשי מקצוע בעלי כלי עבודה מתאימים למשימה. בין אם מדובר ברתמות, מגרפות ואפילו כלי פינוי המופעלים בחשמל, את הציוד המקצועי יש רק ברשותו של אינסטלטור מקצועי. לכל קריאה של פינוי מרזבים בקרית אונו, ניתן לקרוא לצוות המיומן והמנוסה של חברת רז ביובית ואינסטלציה.

אנו מאפשרים לכם לקבל שירות מידי, מצוות בעל ניסיון רב שנים בתחומי הצנרות. לאחר המיפוי הראשוני של מערכת הניקוז, הצוות שלנו מפעיל את כל הכלי והטכניקות המתקדמות ביותר על מנת לנקות את מרזבי הבניין ללא כל שאריות של פסולת ולכלוך.