רוצים למצוא מרפאת שיניים בפתח תקווה שבה תוכלו לבצע טיפולים באופן קבוע? אחד מהדברים הכי חשובים בעת בחירת מרפאה היא לחשוב קדימה. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם מחליפים רופא שיניים כל כמה חודשים. גם ככה הטיפול אצל רופא השיניים הוא לא טיפול נעים במיוחד. השאיפה היא שתוכלו להגיע אל רופא שאתם מכירים, כזה שמשרה אווירה נעימה. אנו נסביר לכם שלב אחר שלב איך תעשו את הבחירה הנכונה שתהיו מרוצים ממנה.

איזה סוג של טיפול תרצו לעשות?

על מנת שתוכלו לבחור מרפאת שיניים בפתח תקווה יהיה עליכם להבין את סוג הטיפול הרצוי. לא כל מרפאות השיניים מבצעות את כל סוגי הטיפולים. המשמעות היא שיהיה עליכם לוודא כי המרפאה שאליה אתם פונים היא כזאת המסוגלת לבצע את הטיפול המבוקש. אם לא, יהיה עליכם לחפש אחר מרפאה אחרת שיכולה לעמוד בדרישות. אנו מציעים לכם קודם כל להבין מה בכלל אתם צריכים לעבור, ורק לאחר מכן להתחיל לחפש.

האם ישנה השתתפות של הביטוח?

השאלה הבאה שתצטרכו לשאול את עצמכם היא האם ישנה השתתפות של הביטוח. כמעט לכל אחד מאיתנו יש ביטוח שאמור בין היתר לממן את ההוצאות השוטפות על טיפולי שיניים. בעת בחירת מרפאת שיניים בפתח תקווה יהיה עליכם לבחון מהי ההשתתפות שלה. יש מרפאות פרטיות שלא בהכרח משתתפות עם הביטוח שלכם, ולכן ההוצאות הכספיות עלולות לזנק. את השאלה הזאת תשאלו עוד לפני שתעשו צעד כזה או אחר.

מה המטופלים מספרים על המרפאה?

אתם לא הראשונים שמחפשים אחר מרפאת שיניים בפתח תקווה. יש עוד המון מטופלים שהיו בדיוק בנקודה שבה אתם נמצאים היום. אז למה שלא תשאלו אותם עד כמה הם מרוצים מהמרפאה? חוות הדעת של המטופלים היא חיונית מאוד על מנת שתוכלו לבצע בחירה נכונה. מבלי שתשמעו מה המטופלים חושבים יהיה לכם קשה מאוד להשלים את תמונת המצב בשלמותה. ד"ר אופיר זהבי הוא רופא שיניים מומחה בפתח תקווה שמאחוריו רזומה עשיר של לקוחות מרוצים.